Dodatki bieliźniarskie

Sklepy Bławatek i sklep internetowy etkaniny,pl oferują oprócz tkanin i dzianin także szeroki wachlarz wyrobów pasmanteryjnych, które są regularnie uzupełniane, a dodatki bieliźniarskie stanowią ich bardzo ważny asortyment.

DODATKI BIELIŹNIARSKIE TO WAŻNY ELEMENT NASZYCH STYLIZACJI

Dodatki bieliźniarskie niezbędne do naprawienia lub uszycia bieliźnianej garderoby są stałym elementem wyposażenia naszych sklepów. To asortyment, który zawsze wzbogacamy o nowości pojawiające się na rynku modowym. Już od lat bowiem dodatki do bielizny są istotnym elementem w wielu stylizacjach. Bielizna to już nie tylko niewidoczna część garderoby, lecz integralna część perfekcyjnego wyglądu.

NASZA OFERTA DODATKÓW DO BIELIZNY

W naszej obszernej ofercie pasmanteryjnej znajdują się dodatki bieliźniarskie, które od lat cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem klientek. Są to niezwykle użyteczne dodatki do bielizny, za pomocą których, w łatwy sposób, można naprawić lub dopasować elementy swojej bieliźnianej garderoby. Z ich pomocą można zapewnić sobie komfort i dobre samopoczucie, bo tak działa ładna, dobrze dobrana i wygodna bielizna.

Posiadamy zapięcia i przedłużenia do staników, pozwalające na idealne dopasowanie obwodu biustonosza do obwodu ciała, w taki sposób, aby jego noszenie było komfortowe. Wkładki do biustonoszy zapewniają idealne ułożenie piersi w miseczce stanika. Regulatory ramiączek pozwalają dopasować długość ramiączek biustonosza tak, aby cały stanik leżał idealnie na ciele i jednocześnie dobrze trzymał biust. Fiszbiny czyli półokrągłe druty wszyte w miseczki stanika, czasem ulegają zepsuciu lub zniekształceniu. Wymiana fiszbin na nowe uratuje tą część garderoby przed wyrzuceniem.

POTNIKI – CO TO TAKIEGO?

W naszej ofercie posiadamy również potniki, czyli wkładki pod pachy. Te antypotowe wkładki zapewniają komfort, szczególnie w upalne dni, są doskonałe dla osób o nadmiernej potliwości czy dla osób często narażonych na stres. Materiał z którego wykonane są potniki jest antyalergiczny, przyjemny w dotyku, nie krępuje ruchów i łatwo wchłania wilgoć, zapobiegając powstawaniu mokrych plam na ubraniu.

Wszystkie niezbędne dodatki bieliźniarskie dostępne są w sklepach Bławatek oraz na stronie internetowej etkaniny.pl. Zapraszamy na zakupy!

Nasze sklepy stacjonarne

Nasze produkty znajdziesz również na platformach:

Strona używa ciasteczek.
OK