Tkaniny ubraniowe na garnitury, żakiety, garsonki

Tkaniny ubraniowe na garnitury, żakiety, garsonki… zanim kupisz​

Kupując tkaniny ubraniowe na garnitury, żakiety, garsonki musimy odpowiedzieć sobie na parę pytań. Przede wszystkim należy zastanowić się o jaki krój nam chodzi, na jaką porę roku szyjemy odzież, jaki kolor nas interesuje. Od tych informacji zależy jaki materiał garniturowy będzie dla nas odpowiedni. Szycie garnituru lub żakietu na miarę, to już „wyższa szkoła jazdy”, dlatego wybór powinien być przemyślany. 

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ   

Sklepy Bławatek posiadają bardzo dużą ofertę tkanin odzieżowych na garsonki, na marynarki i na garnitury. Oferujemy wełny, wełny z domieszką syntetyku, elanowełny, żakardy, zawsze modne boucle, elanę i wiskozę.

NA KAŻDĄ PORĘ ROKU I KAŻDĄ OKAZJĘ 

Tkaniny garniturowe, podobnie jak inne rodzaje tkanin cechuje duża różnorodność wzornictwa i kolorystyki. Jeśli zamiarem klienta jest uszycie garnituru lub garsonki całorocznej polecamy eleganckie i wytrzymale elany i elanowełny w klasycznych kolorach, na zimę wysokiej jakości wełny, flanelę wełnianą, żakardy i boucle. Latem prym wiodą wiskozy oraz tkaniny lniane. Zawsze modny jest tweed, który występuje w najróżniejszych wzorach i kolorach, jest ciepły, a naszej garsonce lub marynarce nada sportowego looku w brytyjskim stylu.

W naszych sklepach oferta materiałów ubraniowych na garnitury, żakiety czy garsonki jest systematycznie poszerzana. Śledzimy modowe trendy i dbamy o tkaninowe nowości, dlatego jesteśmy przekonani, że w Bławatkach i na stronie internetowej etkaniny.pl każdy znajdzie coś dla siebie.  Garnitury i żakiety już nie muszą, a nawet nie powinny być nudne. Duży wybór tkanin pozwoli na skomponowanie niebanalnych zestawów, które podkreślą indywidualny styl ich posiadacza. Z przyjemnością pomożemy niezdecydowanym klientom w wyborze materiałów, policzymy jaka ilość tkaniny jest potrzebna, by uszyć konkretną odzież, wskażemy konieczne dodatki. Zapraszamy serdecznie!

ZAPRASZAMY DO BŁAWATKA PO TKANINY UBRANIOWE NA GARNITURY, ŻAKIETY, GARSONKI

Tkaniny ubraniowe na garnitury, żakiety, garsonki można kupić w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym e.tkanin.pl
W naszej stałej ofercie dostępna jest:
  • wełna
  • elanowełna
  •  żakard
  • boucle
  • elana

Nasze sklepy stacjonarne

Nasze produkty znajdziesz również na platformach:

Strona używa ciasteczek.
OK